Мрія про Синевир


Грибочок

Грибочок

Мрії потрібно втілювати в життя – на те вони і мрії. Тоді з’являється відчутя щастя, задоволення, розуміння того, що саме ти керуєш своїм життям і все тобі під силу. Однією з таких мрій у мене було озеро Синевир. Чомусь мені воно завжди видавалось якимось загадковим. Бачила багато фотографій, чула розповіді і навіть легенди. І ось нарешті цього року з’явилась можливість туди потрапити – причому не просто приїхати, а прийти – виявляється існує промаркований маршрут (ну місцями не дуже промаркований !) до Синевиру, протяжністю в 13 км. От саме цим маршрутом ми і пішли. Автобус доставив нас до Вишківського перевалу, а далі – пішки.

Гірська дорога

Гірська дорога

Хотілось сказати – тільки ліс, гори і ми, але на початку мандрівки було зовсім не так – там масово вирубують ліс, багато машин, болота, людей, шум і гул, і дорога прокладена тими ж машинами, які возять ліс – враження якесь аж ніяк не приємне. Але чим далі ми віддалялись від перевалу, тим пустиннішим ставав ліс, а коли маршрут звернув з дороги на майже непомітну лісову стежинку – ми відчули повне єднання з природою. Карпати як завжди – повні своїх особливих звуків, ароматів, краєвидів. І навіть похмура погода не зіпсувала враження, бо гори – це не просто рельєф, це магія настрою, відчуттів, для когось мабуть це навіть спосіб життя.

Гірський краєвид

Гірський краєвид

Сумно, але в той день Синевиру я, можна сказати, і не побачила. Через дощ, небо, вкрите хмарами, втому я так і не змогла подивитись на нього так, як завжди про це мріяла, закарбувати його в своїй памяті, тому ця подорож до Морського Ока була точно не останньою. Маршрут уже знайомий, тому треба вибрати тільки час і більш сприятливі погодні умови і знову вперед, до гір, до мрії, до моєї власної казки.

Карта маршрутів

Карта маршрутів

Вказівник до нашої мети

Вказівник до нашої мети

О.М

Rest.if.ua

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s