Село Угорники Коломийського району


Старовинні українські церкви і монастирі є унікальними, подібних до них немає більше ніде. Вони мають велику культурну та історичну цінність не тільки для нашого народу, а і взагалі для історії архітектури. Багато деревяних храмів було відновлено останнім часом, але ще дуже багато залишається в занедбаному стані. З 2002 року почали відбудовувати Спасо-Преображенський монастир в селі Угорники Коломийського району. Цей монастир було засновано ще у 1280 році, коли біля Угорник поселились ченці з Києво -Печерської Лаври.

Тут також є джерело з цілющою водою, називається воно Дзвіньоха. Сюди приїжджає багато людей, які вірять, що вода з джерела має цілющі властивості. Біля Дзвіньохи зробили невеликий басейн, куди стікає вода з джерела, для того, щоб всі охочі могли покупатись, або хоча б помитись святою водою. Також тут є капличка, альтанки і лавочки, де відвідувачі можуть відпочивати та молитись.

Басейн біля Дзвіньохи

І взагалі місцевість ця дуже спокійна і приємна. Тут планують зробити музей сакральної архітектури, перенести деревяні церкви з різних регіонів області.

Advertisements

About Rest.if.ua

* Саме тут можна знайти як, де і коли провести свій вільний час. * Саме тут вільний час перетворюється на корисний час. * Саме тут знаходяться твої однодумці, які поділяють твої захоплення і чекають на тебе та на твої поради. * Саме тут ти можеш відкрити всесвіт біля своєї домівки і знайти домівку в будь-якій точці світу.
Опубліковано у Цікаві місця для відпочинку | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s