Дельтапланеризм


Усі в дитинстві запускали повітряного змія, або ж зачаровано піднявши голову у вись,  насолоджувались його кружляннями під хмарами, подумки уявляючи себе високо-високо, де тільки птахи, сонце і вітер… Тоді ,старші нас повчали, що люди не літають, мабуть щоб вберегти від безстрашного дитячого азарту до пригод. Але чим дорослішими ми стаємо, тим наочніше розуміємо, що люди таки літають і уже ніхто не вправі нас спинити від запаморочливого екстріму, спробувавши якого раз, кортить повторити все знову ще більш карколомніше, і переживати хвилючі моменти.

Не так давно, я ще думала, що в Івано-Франківській області для екстремальних видів захоплень геть нічого немає, і щоб бодай щось побачити, не говорю про те щоб випробувати свої нерви, потрібно їхати кудись далеко при далеко, навіть за межі своєї держави. Та варто було тільки почати цікавитись темою екстремального відпочинку. Тут і можливості для спелеології, альпінізму, рафтингу, стрибків з роупом (rope-jumping) і звісно пара і дельтапланеризму (якщо щось пропустила, доповніть мене), тільки час, бажання і вперед за яскравими спогадами. Отож, якщо Вам кортить політати, на Прикарпатті є достатньо злітних майданчиків різного ступеня складності і висоти.

Дельтапланеристи

Дельтапланеристи

Продовжити кружляння у висхідних потоках можна разом із VitaK на Rest.if.ua

Advertisements

About Rest.if.ua

* Саме тут можна знайти як, де і коли провести свій вільний час. * Саме тут вільний час перетворюється на корисний час. * Саме тут знаходяться твої однодумці, які поділяють твої захоплення і чекають на тебе та на твої поради. * Саме тут ти можеш відкрити всесвіт біля своєї домівки і знайти домівку в будь-якій точці світу.
Опубліковано у Цікаві місця для відпочинку | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s