Національний заповідник “Давній Галич”


Заповідник Давній Галич

Заповідник Давній Галич

Адреса:

вул. Івана Франка, 1

м. Галич, Галицький р-н, 77100

тел. : (03431) 2-16-63, факс (03431) 2-14-58, 2-19-91

e-mail: davniyhalych@meta.ua

сайт заповідника “Давній Галич”

робочі дні: понеділок – неділя

години роботи: з 9:00 до 18:00

Національний заповідник “Давній Галич” створено з метою збереження пам’яток історії і культури Галича на заповідних територіях, які охоплюють майже 80 кв. км. земель давнього Галича та околиць. Під охороною знаходяться фундаменти 14 літописних церков ХІІ – ХІІІ ст., понад 200 пам’яток археології, 18 природоохоронних об’єктів. На території заповідника розташовані: Музей історії давнього Галича, музей народної архітектури та побуту Прикарпаття, Музей караїмської історії та культури, регіональний природничо-ландшафтний парк.

Поряд з церквами Св. Пантелеймона (ХІІ ст), Різдва Христового(XIV – XVI ст), Успіння Пресвятої Богородиці ( XVI ст),костелом та монастирським комплексом Кармелітів (XVII ст), тут знаходиться згадана у Галицько-Волинському літописі “Галичина могила”, легендарна Княжа криниця, фундаменти величного кафедрального Успенського собору (ХІІ ст) з місцем поховання князя Ярослава Осьмомисла та каплицею св. Василія (XV ст). У селі Крилос, яке знаходиться на території заповідника, збереглася система оборонних споруд з кількома рядами валів. На мальовничому пагорбі над Дністром височать мури Галицького замку (IX – XIII – XVII ст).

Rest.if.ua

Advertisements

About Rest.if.ua

* Саме тут можна знайти як, де і коли провести свій вільний час. * Саме тут вільний час перетворюється на корисний час. * Саме тут знаходяться твої однодумці, які поділяють твої захоплення і чекають на тебе та на твої поради. * Саме тут ти можеш відкрити всесвіт біля своєї домівки і знайти домівку в будь-якій точці світу.
Опубліковано у Музеї, Цікаві місця для відпочинку, заповідники | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s