Rest : Маленька Подорож Теплого Сонячного Дня, Гнильче, Тернопільщина


Rest : Маленька Подорож Теплого Сонячного Дня, Гнильче, Тернопільщина.

Коли погода тепла і сонячна, важко залишатись вдома на вихідні – хочеться кудись на природу, поближче до зеленої травички, дерев, квітів і співу птахів. А ще хочеться вирушити у якусь, хоча б маленьку подорож, щоб по обидві сторони дороги пробігали калейдоскопом краєвиди – оповиті яскравим сонячним світлом  та овіяні свіжим вітерцем.
Отак можна було б їхати довго, довго, не поспішаючи, шоб не пропустити усієї краси – яскравих, теплих кольорів та свіжих квіткових ароматів.

60 кілометрів від Івано – Франківська, уже в Тернопільській області є село Гнильче.

 

 

Природа у цих краях дуже красива, краєвиди просто заворожують.   Село трошки віддалене від траси і нагадує більше невеликий хутір. З усіх сторін навколо села простягаються поля та ліси. А ще тут є ставки. Декілька з них зараз знаходяться в приватній власності – там розводять рибу. І ще є один ставок для загального користування. Вода у ньому кришталево чиста.

 

 

Тут завжди затишно і спокійно – можна хоть увесь день блукати серед мальовничої природи, з кожним кроком знаходити щось новеньке і цікаве.
Такий відпочинок легко влаштувати хоча б і кожних вихідних і перевага його у тому, що ніколи не набридає мандрувати і відкривати для себе раніше невідомі куточки, а їх у нашому регіоні дуже багато і кожен приваблює своєю особливою красою і відмінністю від інших.

О.М.

 

Advertisements

About Rest.if.ua

* Саме тут можна знайти як, де і коли провести свій вільний час. * Саме тут вільний час перетворюється на корисний час. * Саме тут знаходяться твої однодумці, які поділяють твої захоплення і чекають на тебе та на твої поради. * Саме тут ти можеш відкрити всесвіт біля своєї домівки і знайти домівку в будь-якій точці світу.
Опубліковано у Мандрівки, Тернопільська область | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s