Rest : Велотуризм, Активний Відпочинок, Як Відпочити, Івано-Франківська область


Rest : Велотуризм, Активний Відпочинок, Як Відпочити, Івано-Франківська область.

Прогноз вірний тільки для тих місць, де нас немає.
Велосипедний туризм має чимало переваг над іншими видами туризму. Перш за все це зручність і легкість пересування (тільки б сил вистачило). Веломандрівнику не потрібно нести важезний наплічник в декілька десятків кілометрів на спині і при тому знаходити сили на долання обраного шляху – за нього це робить його двоколісний помічник. Можливість з досить значною швидкістю долати відстані і при цьому оглянути цілі географічні райони, цікаві місця розташовані на незначній відстані один від одних.
Звісно є вимоги виконання яких захистить здоров’я і життя велосипедиста.
Кожний велотурист має володіти технікою їзди на велосипеді з вантажем не тільки по шосейних дорогах, а й по стежках та бездоріжжю. Обов’язковою умовою є знання Правил дорожнього руху, що зменшує ризик аварійних ситуацій на дорогах. Потрібно знати матеріальну частину велосипеда та вміти робити дрібний ремонт в польових умовах.
Вело подорожі є захоплюючим видом активного відпочинку, які дарують багато чого нового, оригінального, екстремального, вони перевіряють на стійкість духу, мужність, азарт і витривалість в нетипових життєвих ситуаціях, насичують новими враженнями, знайомствами і додають драйву від нестандартного відпочинку.
Основна частина маршруту походів більш високих категорій складності здійснюється в гірських районах Карпат та Криму, що вимагає від велотуриста значної фізичної підготовки, хороших навичок з орієнтування на місцевості та подолання природних перешкод.
Яскравих вражень!
V-a
Advertisements

About Rest.if.ua

* Саме тут можна знайти як, де і коли провести свій вільний час. * Саме тут вільний час перетворюється на корисний час. * Саме тут знаходяться твої однодумці, які поділяють твої захоплення і чекають на тебе та на твої поради. * Саме тут ти можеш відкрити всесвіт біля своєї домівки і знайти домівку в будь-якій точці світу.
Опубліковано у Велотуризм | Теґи: , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s