Rest : Гора Синяк, Горгани, Карпати, Відпочинок вихідного дня


Rest : Гора Синяк, Горгани, Карпати, Відпочинок вихідного дня.

Вихідні, тепла і сонячна погода, відпочинок на природі – що можна придумати цікавішого, ніж поїздка в гори. Свіже повітря, гірські краєвиди і підкорена ще одна із численних Карпатських вершин.Гора Синяк

Гора Синяк 1665 м. є головною вершиною гірського масиву в Ґорґанах, який включає в себе також вершини Малий Ґорган, Хом’як, Гребля. В безпосередній близькості до масиву Синяка проходять залізниця  і автодорога, а на півдні розташовується гірськолижний курорт Буковель, що робить маршрут зручним для одноденних, неважких, прогулянок і походів вихідного дня. Мабуть, одним з найлегших виходів на Синяк є маршрут з Буковеля.Гора Синяк Отож, стартуємо від автобусної зупинки в Буковелі, далі повз  VIP готелі, через центральну площу  йдемо до багаторівневого паркінгу, біля якого звертаємо направо і  вздовж кріселки наверх до г. Бульчиньоха.

Найцікавіша розповідь про Синяк, детальні маршрути та багато фото з мандрівки Карпатами від rinskyj на Rest.if.ua

Advertisements

About Rest.if.ua

* Саме тут можна знайти як, де і коли провести свій вільний час. * Саме тут вільний час перетворюється на корисний час. * Саме тут знаходяться твої однодумці, які поділяють твої захоплення і чекають на тебе та на твої поради. * Саме тут ти можеш відкрити всесвіт біля своєї домівки і знайти домівку в будь-якій точці світу.
Опубліковано у Карпати | Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s