Rest : Кам’янець – Подільський для закоханих, Фортеця, Хмельницька область


Rest : Кам’янець – Подільський для закоханих, Фортеця, Хмельницька область.

Важко знайти місто з такою атмосферою романтики, затишку та пригод … Можливо, це через історію – адже саме тут, зачарований красою міста, під магічним поглядом красуні Софії не встояв  комендант Йосиф де Вітте, а пізніше і польський магнат Станіслав Потоцький. У полоні чар своєї нареченої син Богдана Хмельницького Тимофій покинув військо і помчав за кордон до дочки молдавського князя Розанди Лупул. А чого варта романтична легенда про те, як ув’язнений Устим Кармалюк утік із фортеці, зв’язавши міцний канат із носових хустинок своїх коханок. Земля Кам’янця просякнута пристрастю й коханням. Місто загадок та легенд. Кам’янець Подільський ніби створено для неспішних та цікавих прогулянок всією родиною, романтичних прогулянок закоханих…

Більше цікавого про місто легенд та загадок можна прочитати на Rest.if.ua і також переглянути фото

Advertisements

About Rest.if.ua

* Саме тут можна знайти як, де і коли провести свій вільний час. * Саме тут вільний час перетворюється на корисний час. * Саме тут знаходяться твої однодумці, які поділяють твої захоплення і чекають на тебе та на твої поради. * Саме тут ти можеш відкрити всесвіт біля своєї домівки і знайти домівку в будь-якій точці світу.
Опубліковано у Замки, Мандрівки, Музеї, Хмельницька область, Цікаві місця для відпочинку, Rest.if.ua | Теґи: , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s